ترمیا

جزئیات سرویس ها

ترمیا

دوشنبه 02 بهمن 1402 Termia
ترمیا

عملکرد دستگاه ترمیا به چه صورت است؟

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، دستگاه لیزر ترمیا، آخرین نسل آر اف فرکشنال یا RF است که مزایای زیادی را برای پوست به ارمغان می آورد. این دستگاه دارای تاییده FDA آمریکا بوده و مجهز به کارتریج سوزنی می باشد. این کارتریج از یک تکنولوژی بسیار مدرن برخوردار و متشکل از تقریبا 160 سوزن بسیار ظریف می باشد.

این سوزن ها با ظرافت بسیار بالای خود و ایجاد سوراخ هایی به قطر یک نانومتر، به جز درمان منافذ پوست، تولید کلاژن و الاستین را که ترمیم بافت پوستی را به همراه دارند، شامل می شوند. این سیستم برخلاف سایر RF فرکشنال ها، مجهز به فناوری هوشمند تشخیص میزان انرژی ورودی و نیز انجام طیف وسیع تری از درمان ها می باشد.

مراقبت های قبل و پس از درمان در جوانسازی با دستگاه ترمیا

قطعا هنگام مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران و بهره مند شدن از این دستگاه، متخصصین و کارشناسان دستورالعمل های لازم را به شما خواهند داد.

قبل از تحت درمان با لیزر ترمیا پوست ناحیه مورد نظر باید کاملا تمیز باشد. در واقع شما نباید از هیچ نوع کرم، مواد آرایشی، لوسیون، یا عطر استفاده کرده باشید. علاوه بر این، برای این کار باید از برنزه نمودن پوست خود خودداری نمایید.

از کاربرد لوازم فلزی نظیر پیرسینگ یا گوشواره در نواحی تحت درمان جدا خودداری نمایید. همچنین اگر در جایی از پوست که قرار است دستگاه ترمیا روی آن کار کند، مو وجود دارد، حتما آن را اصلاح نمایید.

در انتها فراموش نکنید که در صورت مصرف داروی خاص، یا داشتن بیماری خاص، حتما متخصص مربوطه را در جریان وضعیت خود بگذارید.

در واقع، دستگاه ترمیا یا Thermia، اولین و تنها دستگاه نانو فرکشنال RFاست که فرسایش، انعقاد و اثر حرارتی را با حداقل آسیب به اپیدرم با عملکرد هوشمند ترکیب می‌کند.

مزایای درمان با دستگاه ترمیا کدامند؟

این دستگاه بیشترین مزایا و کمترین عوارض را نسبت به سایر دستگاه های رادیوفرکانسی دارا می باشد. مهمترین مزایای جوانسازی با دستگاه ترمیا عبارتند از:

ترغیب تولید الاستین و کلاژن به واسطه رادیو فرکانسی یا همان امواج رادیویی

بهبود جای زخم ناشی از تصادفات، بریدگی، آکنه و ...

دستگاه ترمیا برای جای جوش

درمان منافذ پوست مراجعین

درمان های ترک های شکم ناشی از بارداری یا لاغری و چاقیی

لیفت صورت

سفت تر کردن پوست

درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل

دستگاهی بسیار ایمن با نتایجی فوق العاده طبیعی و ماندگار


نظرات (0)
با ما در ارتباط باشید...